EKONOMINIO VAIRAVIMO MOKYMAI

Transporto rinkoje itin daug kalbama apie degalų taupymą, apie sunkiasvorėse transporto priemonėse įdiegtas modernias technologijas, padedančias taupiau vairuoti. Vis dėlto ekonominio vairavimo specialistai pripažįsta, kad pagrindinis veikėjas kelyje – VAIRUOTOJAS.

CENTRAKO ekonominio vairavimo mokymų rezultatai – mažesnės degalų sąnaudos ir saugesnis vairavimas, geresnis darbo našumas, padedantis pasiekti didžiausią naudą iš sunkvežimių ir jų vairuotojų.

Mokymų programa:

  • I praktinis vairavimas. Vairuotojas parodo savo vairavimo įgūdžius ir rezultatą. Užfiksuojami važiavimo rezultatai – vidutinės degalų sąnaudos, sunaudoti degalai, važiavimo laikas.
  • Teorinė dalis. Vairuotojai supažindinami su DAF sunkvežimių techniniais parametrais, turinčiais įtakos degalų sąnaudoms; sunkvežimio techninės būklės įtaka degalų sąnaudoms; vairavimo įpročių ir įgūdžių įtaka degalų sąnaudoms bei sėkmingai sunkvežimio eksploatacijai.
  • II praktinis vairavimas. Važiavimas vadovaujantis teorinių mokymų patarimais. Vairavimo metu vairavimo instruktorius atkreipia vairuotojo dėmesį į daromas klaidas, pataria, kaip racionaliau elgtis konkrečioje situacijoje. Po antro važiavimo palyginami ir aptariami važiavimų rezultatai.

Mokymai organizuojami lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.

Vairuotojų mokymo programoje dalyvavusios įmonės vadovas gauna mokymo rezultatų ataskaitą, vairuotojams įteikiami ekonominio vairavimo mokymų baigimo sertifikatai.

Lauksime Jūsų.

Užsakymai tel.   +370 69369370
Konsultacijos tel. +370 61826608
El. p.  centrako@centrako.lt

Kontaktai

Tel.: +370 37 310811
centrako@centrako.lt

Tarptautinis pagalbos numeris:
+31 40 214 3000

Techninė pagalba kelyje Lietuvoje:
+370 687 50281