DAF autorizuotas servisas

Lietuvoje UAB CENTRAKO servisai veikia didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje ir Kaune. Aukščiausios kokybės paslaugas teikiantis autorizuotas DAF servisas pasirūpins Jūsų sunkiuoju transportu. Čia atliekamas visapusiškas garantinis ir pogarantinis DAF sunkvežimių ir vilkikų techninis aptarnavimas bei remontas. Taupydami Jūsų laiką mes siūlome serviso paslaugas vadovaudamiesi “vieno sustojimo” koncepcija, t.y. atvykę klientai gali remontuoti ne tik automobilį, bet ir priekabas ar puspriekabes, taip pat įsigyti reikiamų atsarginių detalių, pasinaudoti plovyklos, tachografų dirbtuvių ar kt. paslaugomis.

servisas-daf-sunkvezimiu

Sunkvežimių kėbulų remonto servisas

image-2

Kauno servise atliekami visi kėbulų remonto darbai. Turime specializuotą ir profesionalią įrangą krovininės transporto priemonės atstatymui. Patys atliekame visus darbus nuo parengimo iki plovimo.

Priekabų ir puspriekabių servisas

priekabu-servisas-remontas

Priekabų ir puspriekabių servise atliekami garantiniai ir kiti einamieji remonto darbai. Servise dirbanti patyrusi mechanikų komanda užtikrins greitą ir kokybišką Jūsų krovininio transporto aptarnavimą.

Tachografų patikra ir remontas

tachografai

Tachografų dirbtuvėse atliekamas analoginių ir skaitmeninių tachografų aktyvavimas, techninė priežiūra bei eksplotacijos nutraukimas. Taip pat atliekame ir profesionalią, akredituotą patikrą.

Sunkvežimių plovykla ir valymas

plovykla

Esame lankstūs ir norėdami patenkinti visus Jūsų poreikius suformavome naują modernią plovyklos paslaugų ir kainų sistemą. Jūsų automobilis bus nuplautas greitai, kokybiškai ir nedarant žalos aplinkai.

Centrako servisas Kaune

servisas-sunkvezimiu

Centrako servisas Vilniuje

autoservisas-daf

Centrako servisas Latvijoje

centrako-servisas-latvia

Kontaktai

Tel.: +370 37 311405
centrako@centrako.lt

Tarptautinis pagalbos numeris:
+31 40 214 3000

Techninė pagalba kelyje Lietuvoje:
+370 687 50281