DAF originalios dalys

PACCAR-Parts-DAF-genuine-parts-compilation-360136-940

Patikimumas ir aukšta kokybė – du pagrindiniai reikalavimai DAF dalims, užtikrinantys sklandų Jūsų sunkvežimio darbą. Skirtingai nei žemesnės kokybės dalys, DAF dalys savo patikimumo dėka minimizuoja greito susidėvėjimo ir gedimų kelyje riziką, o tai lemia maksimalų Jūsų įsipareigojimų savo klientams įvykdymą.

DAF siūlo pilną kokybiškų ir ilgaamžių dalių asortimentą. Šios dalys atitinka ilgaamžės DAF garantijos sąlygas, kas užtikrina ne tik puikų Jūsų transporto priemonės darbą, bet ir didesnį sunkvežimio rentabilumą.

DAF alternatyvios dalys

logotipai

Mūsų asortimente galima rasti ir plačią gamą alternatyvių detalių DAF sunkvežimiams. Siekdami klientams tiekti aukščiausios kokybės prekes ir paslaugas, savo asortimente turim plačiai žinomų ir savo kokybę įrodžiusių prekinių ženklų detales

Informacija klientams
Vadovaujantis Atliekų tvarkymo įstatymu Nr. VIII-787, informuojame, kad baterijose ir akumuliatoriuose yra pavojingų medžiagų, kurios kelia pavojų aplinkai bei žmonių sveikatai, todėl nebetinkami naudoti šie gaminiai negali būti išmetami kartu su komunalinėmis atliekomis.Įsigydami baterijas ir akumuliatorius mūsų įmonėje, į prekybos vietą galite atnešti bet kokios cheminės sudėties ir kilmės baterijų ir akumuliatorių atliekas. Norėdami atiduoti netinkamas naudoti baterijas ir akumuliatorius, prašome kreiptis į aptarnaujantį personalą, kuris Jums nurodys specialiai šioms atliekoms skirtas talpas. Mūsų įmonė bendradarbiauja su pavojingas atliekas tvarkančia įmone, kuriai reguliariai perduodame surinktas pavojingas atliekas. Todėl galite būti tikri, jog Jūsų atiduotos atliekos bus saugiai ir tinkamai sutvarkytos.

Kontaktai

Tel.: +370 37 313748
centrako@centrako.lt

Tarptautinis pagalbos numeris:
+31 40 214 3000

Techninė pagalba kelyje Lietuvoje:
+370 687 50281