Start the Future

DAF pristato naujos kartos XF, XG ir XG⁺

Naujasis efektyvumo, saugumo ir vairuotojo patogumo etalonas

Kai matmenis gali keisti, gimsta kai kas unikalaus

Europos Komisija pristatė naujas masės ir matmenų nuostatas, kurių tikslas yra peržengti ribas emisijos (CO2), eismo saugumo ir vairuotojo patogumo atžvilgiu. DAF yra pirmasis iš visų Europos vilkikų gamintojų, kuris, pasinaudodamas papildoma laisve, kurią suteikia nauji teisės aktai, pristato visiškai naujos kartos vilkikus, pasižyminčius ypač patrauklia ir labai aerodinamiška konstrukcija. Didžiausias savo srityje efektyvumas, saugumas ir vairuotojo patogumas – visa tai yra viską keičiančios naujos kartos DAF dalis.

Atraskite
naujos
kartos
DAF

Didelis, didesnis, didžiausias

Naujieji XF, XG ir XGatspindi naujos kartos DAF tolimųjų reisų vilkikus, kurie yra paruošti ateičiai. Pasinaudojant visais naujojo Europos masės ir matmenų nuostatų privalumais, visi trys kabinų variantai pasižymi nepaprastai gražia ir itin aerodinamiška konstrukcija. Be to, viduje daug vietos, todėl vairuotojas gali jaustis nepaprastai patogiai.

XF

Naujasis standartas

2 360 mm ilgio kabina

Aukštis kabinos viduje – 1 900–2 075 mm

Kabinos tūris – 9,73 m³

XG

Išskirtinis modelis

2 690 mm ilgio kabina

Aukštis kabinos viduje – 2 025–2 075 mm

Kabinos tūris – 11,85 m³

XG+

Naujasis flagmanas

2 690 mm ilgio kabina

Aukštis kabinos viduje – 2 145–2 195 mm

Kabinos tūris – 12,50 m³

XG+
XG
XF

Kiekvieno transporto
operatoriaus
vizitinė
kortelė

Naujos kartos XF, XG ir XG⁺ atrodo fantastiškai. Jų patraukliai ir išskirtinei išorei būdinga neprilygstanti aerodinamika. Grožis dera su funkcionalumu.

DAF virtuali patirtis

Susipažinkite su naujos kartos DAF vilkikais, atlikite virtualų bandomąjį važiavimą ir atraskite dar daugiau veiklos DAF virtualios patirties programoje!

Tobulinimų varomoji jėga

Visiškai suderinti su naujosiomis ES masės ir matmenų nuostatomis, naujos kartos DAF vilkikai buvo sukurti visą dėmesį skiriant pagrindiniams tobulinimo kriterijams: įvesti naują pramonės standartą efektyvumo, saugumo ir vairuotojo patogumo atžvilgiais.

Neprilygstamas efektyvumas

Sukūrėme visiškai naują, stilingą ir itin aerodinamišką kabiną. Optimizavome kiekvieną smulkmeną variklyje, transmisijoje, galinėse ašyse, kad užtikrintume maksimalų efektyvumą. Modernizavome aušinimo ir oro valdymą, tuo pačiu sumažindami transporto priemonės svorį. Dėl šių patobulinimų degalų naudojimo efektyvumas padidėjo 10%.

Ypatingas saugumas

Dideli langai, žemi langų kontūrai ir kita matomumą gerinanti įranga. Dėl tvirtos kabinos konstrukcijos, aukščiausios klasės ergonomikos ir išmaniųjų funkcijų, užtikrinančių saugesnį vairavimą, mūsų naujos kartos DAF vilkikai pirmauja transporto saugumo srityje.

Neprilygstamas patogumas vairuotojui

Nuo transmisijos iki pakabos, nuo kabinos interjero iki sėdynių ir miegamųjų vietų – viskas suprojektuota kruopščiai apgalvojant kiekvieną detalę, siekiant užtikrinti neprilygstamą patogumą vairuotojui. Todėl užtikrinamas itin sklandus važiavimas, taip pat labai patogi vairavimo ir poilsio aplinka.

Pasiruošę ateičiai

Pasaulis, kuriame gyvename, keičiasi. Dėl klimato kaitos reikia mažinti CO2 emisiją, gerinti oro kokybę miestuose bei didinti ypač pažeidžiamų kelio dalyvių eismo saugą – visa tai yra susiję ir su vairuotojų stygiumi bei poreikiu pritraukti gerų ir profesionalių vairuotojų.

„DAF atsakas yra naujos kartos XF, XG ir XG+; tai yra visa serija tolimųjų reisų transporto priemonių, kurios jau reiškia ateitį ir pristato naują erą transporto našumo, saugumo ir vairuotojų patogumo atžvilgiu. Naujos kartos DAF atspindi visiškai naują ir itin taupią transporto priemonių platformą, visiškai paruoštą būsimiems energijos vežėjams, o ypač šiuolaikiški dyzeliniai varikliai yra pritaikyti naujausios kartos biodegalams ir būsimiems e-degalams.“

Ron Borsboom
DAF produktų vystymo skyriaus direktorius

0 %
Kuro ekonomija
0
Kabinos tūris m³
0
Serviso intervalas iki

Išbandykite naujos kartos DAF papildytoje realybėje

DAF pristato naują būdą išbandyti mūsų naujos kartos DAF vilkikus. Tyrinėkite naujos kartos DAF XG⁺ interaktyvioje papildytos realybės programėlėje.

Atsisiųskite programėlę dabar!

Atsisiųskite programėlę iš App Store or Google Play!

Kontaktai

Tel.: +370 37 310811
centrako@centrako.lt

Tarptautinis pagalbos numeris:
+31 40 214 3000

Techninė pagalba kelyje Lietuvoje:
+370 687 50281

NAUJOVIŠKI PRIEKINIAI IR ŠONINIAI VEIDRODĖLIAI ARBA PASIRENKAMOS KAMEROS

Siekiant padidinti aerodinamines savybes, galite pasirinkti vaizdo stebėjimo sistemą. Taip pat siūlome veidrodėlius, skirtus oro pasipriešinimui mažinti, saugumui didinti ir tiesioginiam matomumui gerinti.

KŪGIO FORMOS KABINOS DIZAINAS

Kabina priekyje yra siauresnė, o gale – platesnė. Šis išskirtinis dizainas prisideda prie puikių aerodinaminių savybių.

ŠONINIAI VĖJO NUKREIPIKLIAI

Aptakių formų šoniniai skydai, kabinos prailginimai puikiam suderinamumui su puspriekabe. Tai pagerina aerodinamiką, padidina degalų naudojimo efektyvumą ir sumažina emisiją.

UŽDARI RATŲ NIŠOS DANGČIAI

Uždari ratų nišos dangčiai kartu su unikaliais užapvalinimais mažina turbulenciją ir didina aerodinaminį efektyvumą.

AERODINAMINĖ DUGNO PLOKŠTĖ

Aerodinaminė dugno plokštė užtikrina laisvą oro srauto judėjimą po vilkiku.
Taip sumažinama turbulencija ir oro pasipriešinimas bei padidinamas aerodinaminis efektyvumas.

PAILGINTAS KABINOS PRIEKIS

Nauji masės ir matmenų teisės aktai leido sukurti pailgintos kabinos dizainą, kurio dėka pasiekiamas geriausias aerodinaminis efektyvumas, o itin erdvus interjeras suteikia vairuotojui aukščiausios klasės komfortą.

PLAČIAI LENKTAS PRIEKINIS STIKLAS

Pirmą kartą transporto pramonės rinkoje pristatomas itin lenktas
priekinis stiklas. Puiki aerodinamika ir platus matymo laukas.