LF – idealus partneris pervežant krovinius mieste ar užmiestyje

Patrauklus išorės dizainas, manevringas, sklandžiai valdomas su „PACCAR PX-5“ ir „PX-7“ „Euro 6“ varikliais. LF tinkamas naudoti bet kokio miesto centre. Sunkvežimiui būdingas didelis krovumas.
LF – tai idealus prekių gabenimo sunkvežimis ir vairuotojui, ir savininkui.

workhouse

REPREZENTATYVUMAS

LF – tai jūsų įmonės vizitinė kortelė. Išskirtinės priekinės grotelės ir dailus chromo skydas su DAF logotipu traukia akį, taip pat paliekama daug vietos jūsų įmonės pavadinimui. Aerodinaminiai kampiniai deflektoriai įrodo, kad patrauklus dizainas gali būti ir praktiškas: jie kontroliuoja oro srautą taip, kad durelių rankenos visada liktų švarios ir tvarkingos.

workhouse

PATVARUMAS

Tai, kas yra gražu, turi likti gražu. LF sukurtas intensyviai gabenimo veiklai. Naudojamos geriausios medžiagos ir kokybiška apdaila, todėl jis puikiai atrodys ir po daugelio intensyvaus naudojimo metų. Malonus vairuotojui, didelė likutinė vertė perparduodant.

workhouse

TVIRTUMAS

LF puikiai manevruojamas miesto eisme. Priekinių žibintų dangteliai pagaminti iš nedūžtančios „Lexan“ medžiagos. Tai užtikrina mažesnes eksploatacijos išlaidas ir maksimalų transporto priemonių prieinamumą.

workhouse

MANEVRINGUMAS

LF siūlomas su trijų versijų kabinomis. Erdvios viduje, kompaktiškos iš išorės – tai svarbu siekiant optimalaus manevringumo. Iki 53 laipsnių vairuojamojo rato posūkio kampas užtikrina mažiausią posūkio apskritimą šiame segmente. Tuo geriausias gabenimo sunkvežimis skiriasi nuo gero.

TECHNINĖS SAVYBĖS

workhouse

PRAKTIŠKUMAS

Išvežiojant prekes reikia dažnai lipti į kabiną ir vėl išlipti, todėl įlipimas į LF itin patogus. Durelės atsidaro 90 laipsnių kampu, o grindys žemos – 89, 98 arba 111 cm, priklausomai nuo versijos. Platūs neslystantys laipteliai, apgalvota rankenų vieta ir patogūs įlipimo žibintai užtikrina visišką komfortą vairuotojui ir jo pagalbininkui.

012

MATOMUMAS

Geras matomumas būtinas vairuotojui, ypač miesto gatvėse. LF užtikrina neužstojamą vaizdą į priekį ir šonuose. Kartu su optimaliai sumontuotais veidrodėliais tai padidina saugą ir sumažina avarijų pavojų.

exterior3

SAUGA

LF žibintai padidina matomumą ir saugą. Priekinių žibintų blokus galima užsisakyti su dieniniais žibintais. Jie pagaminti iš nedūžtančios „Lexan“ medžiagos, kaip ir atskirai užsakomi rūko žibintai bei posūkio apšvietimo žibintai. Pastarieji sukasi sukant vairą ir apšviečia važiavimo kryptį.

New-LF-DIP

PATOGUMAS

Tai ideali darbo vieta, atitinkanti tokius pačius griežtus kokybės standartus kaip visi DAF Euro6 modeliai. Prietaisų skydelio visi valdikliai lengvai pasiekiami ir logiškai sugrupuoti pagal funkcijas. Galinga šildymo ir ventiliacijos sistema padės greitai pasiekti norimą temperatūrą kabinoje. Patogu, kai reikia dažnai išlipti ir įlipti.

DAF-Introduces-New-LF-Interior-New-DAF-LF-05

ERGONOMIŠKUMAS

Daugiafunkcinį vairą galima plačiai reguliuoti, todėl paprasta nustatyti patogią vairavimo padėtį. Sumontuotais valdikliais galima valdyti pastovaus greičio palaikymo sistemą, variklio stabdį, radiją ir naują atskirai įsigyjamą „Truck Phone“ sistemą. Kad vairuotumėte saugiai, galima prijungti iki 3 telefonų.

DAF-Introduces-New-LF-Interior-New-DAF-LF-06

ATSIPALAIDAVIMAS

LF sumontuota ypač lanksčiai reguliuojama sėdynė su standartine pneumatine pakaba. Ją galite reguliuoti 210mm išilgai ir 120mm vertikaliai. Stilingi apvalkalai užtikrina puikią ventiliaciją, o prabangiausiai versijai atskirai galima užsisakyti ir šildomas sėdynes. Gultas miegamojoje kabinoje yra su patogiu 200 cm ilgio ir 12 cm storio čiužiniu.

New-LF-storage-space

MODERNUMAS

LF modelyje naudojami kokybiški ir funkcionalūs prietaisai. Prietaisų skydo centre yra 5 colių TFT spalvinis ekranas su standartine DAF pagalbos vairuotojui sistema (DPA). Ši sistema informuoja vairuotoją apie degalų sąnaudas, stabdymo efektyvumą, numatomas eismo sąlygas ir optimalų laiką pavaroms perjungti. DPA padeda vairuotojui išnaudoti visas LF galimybes.

LF_interior_with_driver_final2

PRAKTIŠKUMAS

Prietaisų skydelyje yra 12 voltų lizdas ir dviguba DIN dėžė, kurioje galima montuoti, pavyzdžiui, sunkvežimio navigacijos radijo aparatą. Skydelyje virš variklio skyriaus yra USB jungtis ir 24 voltų lizdas. Jis puikiai tinka prijungti išmaniajam telefonui, planšetei, nešiojamajam kompiuteriui arba MP3 grotuvui.

DAF-Introduces-New-LF-Interior-New-DAF-LF-04

ERDVUMAS

LF yra daug vietos daiktams laikyti: didelis rakinamas skyrius variklio skyriuje ir dėklas ant dangčio, kišenės durelių skydeliuose, tinklas daiktams laikyti ant galinės sienos ir du dideli skyriai virš priekinio stiklo. Taip pat yra keturios DIN dėžės, kuriose galima montuoti, skaitmeninį tachografą. Didesnėse dieninėse ir miegamosiose kabinose kaip standartinė įranga sumontuotos trys papildomos rakinamos dėtuvės daiktams už sėdynių, vienos iš jų talpa 23 l, o kitų dviejų – po 39 l.

Išvežiojimo darbams reikia pritaikymo. Tą patį galima pasakyti ir apie naujojo LF variklį bei transmisiją. Kartu jie užtikrina įspūdingą efektyvumą ir didelį lankstumą, tai svarbu, kai reikia dažnai sustoti ir pradėti važiuoti. Kartu naujieji „PACCAR“ varikliai yra ekologiški, našūs, patikimi ir ilgai eksploatuojami.

PACCAR-MX-11-Euro-6-side-2013019

PRITAIKYMAS

LF variklį galima rinktis iš didelio asortimento. Keturių cilindrų varikliai „PACCAR PX-4“ (3.8 L) ir „PACCAR PX-5“ (4.5 L) suteikia galią nuo 115 kW / 156 AG prie 2600 aps/min iki 157 kW / 213 AG prie 2300 aps/min ir nuo 500 iki 850 Nm sukimo momentą. Šešių cilindrų 6,7 l „PX-7“ variklio galia siekia nuo 1172 kW / 234 AG prie 2300 aps/min iki 239 kW / 325 AG prie 2300 aps/min, o  sukimo momentas nuo 750 iki 1200 Nm. Didelis variklių sukimo momentas pasiekiamas nuo mažų variklio apsukų ir esant plačiam apsukų per minutę diapazonui. Tai užtikrina puikų efektyvumą, mažas degalų sąnaudas ir didžiausią patogumą vairuotojui.

PACCAR-MX-11-Euro-6-2013028

EFEKTYVUMAS

Nereikia nė sakyti, kad „PACCAR PX“ varikliai atitinka griežtus „Euro 6“ išmetamosios taršos reikalavimus. Be kita ko, tai pasiekiama naudojant bendrosios magistralės („Common rail“) įpurškimo sistemą ir kintamosios geometrijos turbokompresorių. „PX“ varikliams būdinga mažiausia kada nors pasiekta išmetamoji tarša, tam naudojama aušinama EGR sistema ir SCR technologija su aktyviuoju dalelių filtru. Todėl „AdBlue“ sąnaudos sumažėja iki 50 %. Dėl kompaktiškos konstrukcijos, kai įvairūs komponentai integruojami cilindrų bloke ir galvutėje, šis variklis dirba ypač tyliai. Tai malonu vairuotojui ir naudinga aplinkai.

PACCAR-MX-11-Euro-6-side-2013022

TOBULA ATITIKTIS

Siekiant optimalios investicijų grąžos, „PX-5“ ir „PX-7“ varikliai montuojami su 5 arba 6 greičių pavarų dėžėmis. Su pačiais galingiausiais varikliais siūloma 9 greičių mechaninė pavarų dėžė. Naujasis valdymo kabelis užtikrina sklandų pavarų perjungimą trumpais judesiais. Nereikalinga techninė priežiūra, sumažėja triukšmo lygis kabinoje. „PX“ variklius taip pat galima derinti su 6 greičių lygių „AS Tronic“ automatine pavarų dėže arba – įsigijus specialios paskirties sunkvežimį – su visiškai automatine „Allison“ transmisija.

Engine-detail-engine-brake-PACCAR-MX-13-euro-6

PATIKIMUMAS

Variklių blokai ir cilindrų galvutės yra labai tvirti ir kompaktiški. Jie pagaminti ilgam eksploatacijos laikui ir maksimaliam patikimumui užtikrinti, yra mažo svorio. Priklausomai nuo naudojimo būdo, techninės priežiūros intervalai gali siekti net 60 000 km. Dalelių filtrą reikia valyti tik nuvažiavus 320 000 km. Taigi sumažėja transporto priemonės prastovų trukmė. „PX“ varikliuose naudojamas vienas sudėtinis dirželis, galimos įvairios funkcijos, dalys sugrupuotos į vieną modulį. Tai supaprastina techninės priežiūros darbus ir užtikrina maksimalų patikimumą bei mažas eksploatacijos sąnaudas.

Mažas svoris užtikrina didelį krovumą – LF modelis šiuo atžvilgiu yra vienas geriausių savo klasėje. Tai neabejotinai reiškia pelną jūsų įmonei. Moderni ir lengva LF važiuoklė nepripažįsta jokių tvirtumo kompromisų.

exterior2

KELIAMOJI GALIA

LF modelis leidžia rinktis įvairių ilgių važiuokles ir skirtingus tarpuračius. Versijose nuo 7,5 iki 12 t galimi net aštuoni tarpuračiai (nuo 3,05 m iki 5,40 m). 14–16 t klasėje galimi net devyni ilgiai (nuo 3,25 m iki 6,70 m) kaip ir 19 t modeliuose (nuo 3,45 m iki 6,90 m). LF vilkiko versija siūloma su 3,13 m arba 3,50 m tarpuračiu.

exterior4

VALDYMAS

Galima rinktis iš įvairių tipų galinių ašių. Suprojektuotos ašys užtikrina optimalų efektyvumą, patvarumą ir patogumą. Nuo lengviausios ašies – 5 t SR5.10, iki naujos tvirtos 13 t SR13.44 galinės ašies papildomam krovumui 19 t LF modelyje. Beveik visuose ašių variantuose yra pasirinktinis riboto slydimo diferencialas.

LF 121

PATOGUMAS KĖBULŲ MEISTRAMS

LF važiuoklė sukurta taip, kad būtų kuo patogesnė kėbulų meistrams – įvairūs komponentai sumontuoti važiuoklės viduje. Todėl LF važiuoklė yra visiškai lygi. Elektrinė ir elektroninė įranga yra paruošta lengvai prijungti apkrovą laikančio kėbulo konstrukciją.

workhouse

IŠVEŽIOJIMAS

Mažas svoris dideliam krovumui. Mažos degalų sąnaudos ir ilgi techninės priežiūros intervalai užtikrina mažas eksploatacijos išlaidas. LF yra idealus prekių išvežiojimo sunkvežimis. Mažiausias sukimosi apskritimas šioje klasėje užtikrina maksimalų manevringumą. O papildoma priekinės ašies geba apsaugo nuo perkrovos dalinėmis apkrovomis. Ypač didelė akumuliatoriaus talpa padeda išvengti neplanuotų prastovų, jei reikia dažnai naudoti galinį keltuvą.

workhouse

STATYBA

Reikia atviros platformos medžiagoms transportuoti? Kompaktiško verstuvo? Platformos lengvam ekskavatoriui gabenti? LF yra idealus sunkvežimis visiems šiems darbams. O specialiai darbams, kuriuos vykdant tenka dažnai važiuoti bekele, skirtas 19 t modelis „LF Construction“. Jis iš tolo atpažįstamas dėl savo juodų matinių priekinių grotelių, aukšto buferio ir tvirto galvanizuoto radiatoriaus skydo. Aukštas priekinis buferis leidžia pasiekti beveik 25° užvažiavimo kampą, o prošvaisa siekia 32 cm.

workhouse

MUNICIPALINĖS PASLAUGOS

Dėl savo manevringumo, gerų valdymo savybių ir ekologiškų bei našių variklių LF idealiai tinka municipalinėms paslaugoms teikti. Reikia šiukšliavežio, šluojamosios mašinos, nuotekų siurbimo mašinos ar gaisrinio automobilio? LF platforma puikiai tam tinka. Svarbus pranašumas – visiškai plokščia važiuoklė, suteikianti galimybę veiksmingai montuoti bet kokį kėbulo rėmą. Įvairūs galios perdavimo įrenginio (PTO) variantai pabrėžia LF universalumą.

workhouse

PRITAIKYMAS PAGAL POREIKIUS

Intensyvios prekių išvežiojimo operacijos, gabenimas šaldytuvuose, statyba ar municipalinės paslaugos – LF galima pritaikyti kiekvienai paskirčiai. Jį galima naudoti ir kaip sunkvežimį su puspriekabe, ir kaip priekabų vilkiką. Galima rinktis įvairius tarpuračius, ekonomiškus ir patikimus „PACCAR“ variklius, transmisijas ir galios perdavimo įrenginius, dieninę arba miegamąją kabiną. Kad ir kokį LF pasirinksite, DAF visada pristatys konkretiems poreikiams pritaikytą sunkvežimį!

Attachment_MS_0030_12_20120051_2_1

Siekiant minimizuoti vežėjų problemas kelyje, „DAF Trucks N.V.“ pirmoji sukūrė tarptautinio sunkvežimio serviso (ITS) sistemą, kuri iki šiol neužleidžia lyderio pozicijų.

DAF ITS yra prieinama 24 valandas per parą, 365 dienas per metus 49 Europos šalyse, kur operatoriai kalba dešimčia skirtingų kalbų.

Tarptautinės pagalbos tarnyba analizuoja visus pagalbos prašymus, seka statistiką ir generuoja ataskaitas. Didelė dalis remontų gali būti priskirti prie pradelstos profilaktinės techninės priežiūros. Tai rodo, kaip svarbu reguliariai atlikti profilaktinę techninę apžiūrą, kuri padeda išvengti neplanuotų prastovų irbereikalingų išlaidų. DAF supranta, kad vežėjų verslo esmė – maksimalus transporto priemonės panaudojimas, štai kodėl DAF orientuojasi į kokybę ir greitį jau 40 metų.

workhouse

Tarptautinis pagalbos numeris +31 40 214 3000
Techninė pagalba kelyje Lietuvoje / Latvijoje +370 687 50281
Techninė pagalba kelyje užsienio šalyse +370 687 50281

20
3
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
17
16
18

Kontaktai

Tel.: +370 37 310811
centrako@centrako.lt

Tarptautinis pagalbos numeris:
+31 40 214 3000

Techninė pagalba kelyje Lietuvoje:
+370 687 50281