CF – efektyvus ir universalus sunkvežimis, lyderis eksploatuojant bet kokiomis eksploatacinėmis sąlygomis pradedant statybomis baigiant specialiąja technika.

workhouse

TVIRTUMAS

CF su tvirtu galvanizuoto plieno buferiu gali atlaikyti ne vieną smūgį. Buferis šiek tiek išsikišęs, kad apsaugotų naujuosius priekinius žibintus iš nedūžtančios „Lexan“ medžiagos. Standartinės versijos priekiniai žibintai apima dienines artimąsias šviesas, užtikrinančias puikų matomumą dieną.

04-2017-New-DAF-CF-FT-Space-Cab

STILIUS

Akį traukia išskirtinės priekinės grotelės ir dailus chromuotas skydelis su DAF logotipu. Visas virš jo esantis plotas skirtas jūsų įmonės pavadinimui reklamuoti. Patrauklus priekio dizainas tęsiasi iki pat purvasaugių, šoninės apdailos ir kabiną supančių elementų. Visi jie užtikrina optimalias aerodinamines savybes ir taupų degalų naudojimą.

2017-13-DAF-CF-530-FTT

SUMANUMAS

CF siūlomas su trijų versijų kabinomis: praktiška dienine kabina, erdvia miegamąja kabina ir ypač erdvia „Space Cab“ kabina. Šios kabinos patrauklios ir stilingos iš išorės bei patogios viduje. Dizainas ir funkcionalumas papildo vienas kitą. Pavyzdžiui, aerodinaminiai kampiniai deflektoriai ne tik pagerina išvaizdą, bet ir kontroliuoja oro srautą, kad durelių rankenos visada liktų švarios!

TECHNINĖS SAVYBĖS

workhouse

PASIEKIAMUMAS

Šios klasės sunkvežimiams svarbus lengvas įlipimas į kabiną ir išlipimas iš jos. Praktiškos žemos kabinos grindys yra tik 1,18 m aukščio versijose su „PACCAR MX-11“ varikliu ir 1,25 m aukščio versijose su „PACCAR MX-13“ varikliu. Todėl pakanka dviejų arba trijų laiptelių. Iš aliuminio pagaminti laipteliai neslidūs.

04-2017-New-DAF-CF-FT-Space-Cab

MATOMUMAS

Sauga prasideda nuo gero matomumo. CF kabina turi didžiausią stiklo paviršių savo klasėje. Tobulą apžvalginį vaizdą taip pat užtikrina žema kabinos padėtis ir atidžiai parinkta veidrodėlių vieta.

11-2017-New-DAF-CF-new-logo-plate

INOVATYVUMAS

CF sumontuoti gražūs ir stilingi priekiniai žibintai. Standartinėje versijoje sumontuotos H17 halogeninės lempos. Galima rinktis šviesos diodų (LED) technologiją, kuri užtikrina geriausią apšvietimą, maksimalią naudojimo

30-2017-New-DAF-CF-Exclusive-Line-Interior

ERDVUMAS

CF sunkvežimio viduje yra didžiulė erdvė gyventi ir dirbti. Vidinė erdvė siekia net 11 m3. Stovėti patogus kabinos aukštis (2,23 m) neturi lygių šioje klasėje, kaip ir erdvė daiktams laikyti – maždaug 900 l. Erdvę daiktams laikyti sudaro trys dideli skyriai virš priekinio stiklo ir vieta mikrobangų krosnelei. 660l talpos daiktų laikymo vietoje po gultu galima įrengti atskirai įsigyjamą 30l  šaldytuvą. Taigi visose kabinose rasite daug patogių skyrių ir erdvių daiktams.

44-2017-New-DAF-XF-Exclusive-Line-Interior (1)

PRAKTIŠKUMAS

Naujojo CF kabina išties aukštos kokybės. Dėl patvarių medžiagų ir kokybiškos apdailos vidus atrodys tvarkingas ir švarus net ir po daugelio intensyvaus naudojimo metų. Tai padidina ne tik likutinę vertę, bet ir patogumą vairuotojui. Būtent todėl kabinoje naudojamos šiltos spalvos – kiekvienas vairuotojas kelyje jausis

55

PATOGUMAS

Vairuotojo vieta reguliuojama iki 220 mm į ilgį ir iki 145 mm į aukštį. Įrengti saugos diržai reguliuojami vertikaliai, o dar viena naujovė – pečių aukštyje padalytas atlošas. Norintys didžiausio komforto gali užsisakyti šildomas ir ventiliuojamas sėdynes. Patogus gultas (su 202 cm ilgio ir 12 cm storio čiužiniu) užtikrins malonų miegą. Ypač jei pasirinksite patogiuosius „Xtra“ čiužinius su spyruoklių blokais.

32-2017-New-DAF-CF-Exclusive-Line-Interior

ERGONOMIŠKUMAS

Prietaisų skydas įrengtas aplink vairuotoją. Visos svirtys ir prietaisai yra būtent ten, kur tikitės juos rasti. Valdikliai patogiai sugrupuoti pagal atliekamas funkcijas. Trijose DIN standarto angose telpa atskirai įsigyjamas kameros monitorius arba navigacinis radijo aparatas su radijo grotuvu, sunkvežimio navigacijos sistema ir USB jungtis. Taip pat galite užsakyti integruotą DAF sunkvežimių telefoną, prie kurio vienu metu galima prijungti du mobiliuosius telefonus („Bluetooth“ ryšiu) ir stacionarų integruotą telefoną. Visi jie valdomi ant vairo esančiais mygtukais, o telefonų numeriai, vardai ir tekstinės žinutės rodoma prietaisų skyde.

19-2017-New-DAF-CF-Exclusive-Line-Interior

TAUPUMAS

DAF pagalbos vairuotojui sistema „Driver Performance Assistant“ (DPA) montuojama kaip standartinė įranga ir padeda važiuoti kiek galima taupiau. Spalviniame ekrane vairuotojas informuojamas apie degalų sąnaudas, stabdymą, numatomą eismo situaciją ir optimalų laiką pavaroms perjungti. Taip pat pateikiama naudingų patarimų, kaip taupyti degalus, optimaliai išnaudoti variklio stabdį ir tinkamai sureguliuoti aptakus bei padangų slėgį. DPA padeda vairuotojui išnaudoti visas CF galimybes įdedant mažiau pastangų.

the-new-cf-and-xf-chassis-daf2015138

UNIVERSALUMAS

Važiuoklės svoris mažas, todėl galimas didelis krovumas. Didelis standumas užtikrina puikias valdymo galimybes. Be to, ji yra visiškai plokščia, o komponentai montuojami viduje, kai tik įmanoma. Tai puikus pagrindas bet kokiai įsivaizduojamai konstrukcijai ar įrenginiui montuoti.

DAF-XF-Chassis-layout

STIPRUMAS

Priekinė pakaba padeda puikiai suderinti amortizavimą, šoninį stabilumą, komfortą ir standumą. 8 t priekinė ašis su dviejų lakštų parabolinėmis lingėmis montuojama kaip standartinė įranga. Sunkesniems darbams siūloma 9 t priekinė ašis su 3 lakštų parabolinėmis lingėmis, užtikrinanti didžiausią patogumą. Siūloma ir naujovė – 7,5 t priekinė ašis su viena lakštine linge, idealiai tinkančia darbams, kuriuos atliekant svarbus kiekvienas kilogramas!

70-2017-New-DAF-CF-DAF-XF-50-percent-smaller-and-lighter-EAS

PRITAIKYMAS

Važiuoklę galima konfigūruoti įvairiausiais būdais. Išmetamųjų dujų papildomo apdorojimo įrangą galima montuoti važiuoklės kairėje arba dešinėje pusėje ar net atskirai. Yra daug galimybių. Dideli arba maži degalų bakai, išmetamasis vamzdis kairėje arba dešinėje pusėje – gali būti net ir vertikalus. Važiuoklė visiškai paruošta specialiu kėbulo tvirtinimo metodu, o specialioje konstrukcijoje padarytos atramos ir angos.

ccf

IŠMANUMAS

„AdBlue“ talpyklą sumontavus po kabina, o akumuliatorius važiuoklės gale, vilkikuose galima montuoti iki 1 500 l talpos degalų bakus. Be abejonės, yra pakankamai vietos papildomai įrangai montuoti.

stabdymas

STABDYMAS

„PACCAR“ variklių stabdys įspūdingai veikia nepriklausomai nuo transporto priemonės greičio. Be to, galima įsigyti naująjį „Intarder 3“ – integruotą transmisijos stabdį. Važiuojant didesniu greičiu jis suteikia dar daugiau stabdymo galios.

DAF-xf-sc-stabilink-2012715 (1)

TVIRTUMAS

Paskutinė galios pavaros dalis – SR1344 galinė ašis, kurios techninė pakrovimo geba siekia 13 t. Siūloma kaip standartinė versija junginiuose, kurių svoris siekia iki 44 t, o variklio sukimo momentas iki 2 300 Nm. Jei to nepakanka, galite įsigyti naują SR1347 ašį. Abi derinamos su „Stabilink“ ašimi su pneumatine pakaba. Ji lengvesnė, o didelis standumas užtikrina optimalų valdymą.

Engine-detail-common-rail-PACCAR-MX-13-euro-6

GALIA

„MX-11“ variklio naujovė – galios perdavimo įrenginio siurblio pavara, ji montuojama tiesiai ant variklio, o sukimo momentas siekia 250 Nm. Ji puikiai tinka lengvoms pagalbinėms pavaroms. Siūlomas ir labai platus pavarų dėžės galios perdavimo įrenginių asortimentas.

PACCAR-MX-11-Euro-6-engine-03

AUŠINIMAS

„MX-11“ ir „MX-13“ varikliai – tiesiai ant variklio montuojamas generatorius,  skirtas šaldomam antstatui. Fiksuotas tvirtinimas ant variklio užtikrina patikimą pavarą šiems vandeniu arba oru aušinamiems „Frigoblock“ generatoriams. Toks montavimo būdas gerokai padidina trapecinių diržų eksploatacijos trukmę. Taip pasiekiamas maksimalus patikimumas, sumažėja sąnaudos ir pailgėja priežiūros intervalai.

2017-13-DAF-CF-530-FTT

GABENIMAS

Dėl plataus variklių, transmisijų ir ašių pasirinkimo bei puikių valdymo savybių CF yra geriausias prekių gabenimo tiek mažais, tiek dideliais atstumais sunkvežimis. Jį galima naudoti ir kaip sunkvežimį su puspriekabe ir kaip priekabų vilkiką. Jei reikia didesnės talpos, galima montuoti dvi, tris arba keturias ašis. Kabina suteikia idealią darbo aplinką ir yra patogi. Taip pat užtikrina optimalų matomumą, yra lengvai pasiekiama ir saugi.

workhouse

KROVINIAI IR CISTERNOS

Svorio sumažinimas naudingas grynajam krovumui. DAF žengė dar vienu žingsniu toliau ir darbams, kuriems svarbus kiekvienas kilogramas, vykdyti sukūrė 7,5 t priekinę ašį su viena lakštine linge. „PACCAR MX-11“ variklis yra dar 180 kg lengvesnis nei efektyvusis.

2017-14-DAF-CF-530-FTT

STATYBA

Jei vykdant darbus dažnai reikia išvažiuoti iš kelio, jums patiks tvirta CF konstrukcija. Buferis montuojamas aukštai, todėl užtikrinamas didelis 25 laipsnių užvažiavimo kampas. Pridėjus 40 cm dydžio prošvaisą (naudojant tiesaus spindulio priekines ašis), gautos puikios charakteristikos važiuoti negrįstais keliais. Nepamirškite ir garsiosios DAF tandeminės galinės pakabos, kuriai būdingas didelis stabilumas.

04-2017-New-DAF-CF-FT-Space-Cab

PRITAIKYMAS PAGAL POREIKIUS

DAF siūlo visoms eksploatavimo paskirtims pritaikomą CF modelį: prekių gabenimas, krovinių ar cisternų transportavimas, statybos, žemės ūkio sektorius ar atliekų išvežimas. Jį galima naudoti ir kaip sunkvežimį su puspriekabe, ir kaip priekabų vilkiką su dviem, trimis ar keturiomis ašimis. Valdoma galinė ašis užtikrina maksimalų manevringumą, o valdoma priekinė ašis – maksimalų patogumą aikštelėse. Žema važiuoklė leidžia gabenti didelio tūrio krovinius. Pneumatinė pakaba priekyje ir gale patogi keičiamiesiems kėbulams.

Attachment_MS_0030_12_20120051_2_1

Siekiant minimizuoti vežėjų problemas kelyje, „DAF Trucks N.V.“ pirmoji sukūrė tarptautinio sunkvežimio serviso (ITS) sistemą, kuri iki šiol neužleidžia lyderio pozicijų.

DAF ITS yra prieinama 24 valandas per parą, 365 dienas per metus 49 Europos šalyse, kur operatoriai kalba dešimčia skirtingų kalbų.

Tarptautinės pagalbos tarnyba analizuoja visus pagalbos prašymus, seka statistiką ir generuoja ataskaitas. Didelė dalis remontų gali būti priskirti prie pradelstos profilaktinės techninės priežiūros. Tai rodo, kaip svarbu reguliariai atlikti profilaktinę techninę apžiūrą, kuri padeda išvengti neplanuotų prastovų irbereikalingų išlaidų. DAF supranta, kad vežėjų verslo esmė – maksimalus transporto priemonės panaudojimas, štai kodėl DAF orientuojasi į kokybę ir greitį jau 40 metų.

workhouse

Tarptautinis pagalbos numeris +31 40 214 3000
Techninė pagalba kelyje Lietuvoje / Latvijoje +370 687 50281
Techninė pagalba kelyje užsienio šalyse +370 687 50281

011
02
03
3
04
6
6
7
8
9
10
11
13
14
15
16
17
15

Kontaktai

Tel.: +370 37 310811
centrako@centrako.lt

Tarptautinis pagalbos numeris:
+31 40 214 3000

Techninė pagalba kelyje Lietuvoje:
+370 687 50281